logkomp logotyp

Contact us

PROJECT OWNERS

Carl-Gunnar Karlsson, Vaggeryds Näringslivsråd (projektägare)
tfn. +46 (0)393 67 84 54
carl-gunnar.karlsson@vaggeryd.se

PROJECT LEADER NÄSSJÖ

Claes Johansson, Nässjö Näringsliv
tfn. +46 (0) 380 51 86 21
claes.johansson@nnab.se

PROJECT LEADER JÖNKÖPING

Patrik Holst, Jönköpings kommun, Näringslivsenheten
Tfn + 46 (0)36-10 55 56
patrik.holst@jonkoping.se

PROJECT LEADER SÄVSJÖ

Helena Gill, Sävsjö Näringsliv
Tfn. +46 (0) 382-57 72 01
helena@snab.se

COOPERATION PARTNER

Stefan Brolin, IHH Internationella Handelshögskolan i Jönköping
Tfn +46 (0)36-10 17 17
stefan.brolin@ju.se

Fredrik Göransson, Science Park Jönköping
Tfn +46 (0) 36 30 51 56
fredrik.goransson@sciencepark.se

Christer Johansson, CODEQ
Tfn +46 (0) 393 - 77 99 95
christer.johansson@codeq.se

360 innovation group
KONTACT 360 innovation groupexternal link, opens in new window